Check out my first novel, midnight's simulacra!
140mm fans: Difference between revisions
From dankwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| PH-F140XP || 600–1200 || 17 || 83.5 || 0.77 || Black+white || 1.8 || White blades | | PH-F140XP || 600–1200 || 17 || 83.5 || 0.77 || Black+white || 1.8 || White blades | ||
|- | |||
| Arctic P14 PWM || 200–1700 || 10.64 || 123.76 || 2.4 || White or black || 1.44 || | |||
|- | |||
| Arctic F14 || 1350 || 18 || 126 || 1.6 || Black || 2.4 || | |||
|- style="color:#e0e0e0;background-color:#222222;" | |- style="color:#e0e0e0;background-color:#222222;" | ||
| NF-A14 iPPC-2000 || 500–2000 || 31.5 || 182.5 || 4.18 || Black || 2.16 || 4-pin PWM | | NF-A14 iPPC-2000 || 500–2000 || 31.5 || 182.5 || 4.18 || Black || 2.16 || 4-pin PWM |