Check out my first novel, midnight's simulacra!
MO-RA3: Difference between revisions
From dankwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
| 3 || 6.12 || 7.2 || 13.32 | | 3 || 6.12 || 7.2 || 13.32 | ||
|- | |||
| 6 || 12.24 || 14.4 || 16.64 | | 6 || 12.24 || 14.4 || 16.64 | ||
|- | |||
| 9 || 18.36 || 21.6 || 39.96 | | 9 || 18.36 || 21.6 || 39.96 | ||
|- | |||
| 18 || 36.72 || 43.2 || 79.92 | | 18 || 36.72 || 43.2 || 79.92 | ||
|- | |- | ||
Line 20: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| 3 || 4.68 | | 3 || 4.68 | ||
|- | |||
| 6 || 9.36 | | 6 || 9.36 | ||
|- | |||
| 9 || 14.04 | | 9 || 14.04 | ||
|- | |||
| 18 || 28.08 | | 18 || 28.08 | ||
|- | |- |