Check out my first novel, midnight's simulacra!
Noctua: Difference between revisions
From dankwiki
Line 113: | Line 113: | ||
|- | |- | ||
| NF-P14r redux-1500 || 450–1500 || 25.8 || 133.7 || 1.91 || Grey || 2.4 || Round fan<br/>4-pin PWM | | NF-P14r redux-1500 || 450–1500 || 25.8 || 133.7 || 1.91 || Grey || 2.4 || Round fan<br/>4-pin PWM | ||
|- | |||
| NF-P14 FLX || 750--1200 || 19.6 || 110.3 || 1.29 || Brown || || Round fan<br/>3-pin molex | |||
|- | |- | ||
| NF-A15 PWM || 300-1200 || 19.2 || 115.5 || 1.51 || Brown || 0.96 || Round fan</br>4-pin PWM<br/>Installed in NH-D15 | | NF-A15 PWM || 300-1200 || 19.2 || 115.5 || 1.51 || Brown || 0.96 || Round fan</br>4-pin PWM<br/>Installed in NH-D15 |