Check out my first novel, midnight's simulacra!
Noctua: Difference between revisions
From dankwiki
Line 115: | Line 115: | ||
|- | |- | ||
| NF-P14 FLX || 750--1200 || 19.6 || 110.3 || 1.29 || Brown || || Round fan<br/>3-pin molex | | NF-P14 FLX || 750--1200 || 19.6 || 110.3 || 1.29 || Brown || || Round fan<br/>3-pin molex | ||
|- | |||
| NF-P14 PWM || 900--1300 || 19.6 || 110.3 || || Brown || 1.2 || Round fan<br/>4-pin PWM<br/>Center fan of NH-D14 | |||
|- | |- | ||
| NF-A15 PWM || 300-1200 || 19.2 || 115.5 || 1.51 || Brown || 0.96 || Round fan</br>4-pin PWM<br/>Installed in NH-D15 | | NF-A15 PWM || 300-1200 || 19.2 || 115.5 || 1.51 || Brown || 0.96 || Round fan</br>4-pin PWM<br/>Installed in NH-D15 |