Check out my first novel, midnight's simulacra!
Noctua: Difference between revisions
From dankwiki
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| NH-D15S || 300–1500 || 24.6 || Brown || NF-A15 PWM | | NH-D15S || 300–1500 || 24.6 || Brown || NF-A15 PWM | ||
|- | |||
| NH-D14 || 900--1300 || 19.8 || Brown || NF-P14 PWM + NF-P12 PWM | |||
|- | |- | ||
| NH-U14S || 300–1500 || 24.6 || Brown || NF-A15 PWM | | NH-U14S || 300–1500 || 24.6 || Brown || NF-A15 PWM |